Etui Beats z MagSafe do iPhonea 16 Plus - skalisty beż
- Wymiary:
16,42 x 8,25 x 1,29 cm
- Waga: 28
- Pasuje do:
iPhone 16 Plus
- Pełna specyfikacja
Etui Beats z MagSafe do iPhonea 16 Plus - skalisty beż
Etui Beats z MagSafe do iPhonea przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji, żeby skutecznie chronić iPhonea przed upadkami i zadrapaniami. Dzięki wysokiej precyzji wykonania idealnie dopasowuje się do obudowy i przycisków iPhonea 16 Plus.
Etui pozwala na swobodne korzystanie z panelu Sterowanie aparatem. Ma szafirowe szkiełko połączone z warstwą przewodzącą, która rozpoznaje ruch palców i przesyła sygnały do panelu Sterowanie aparatem.
Połączenie sztywnego tyłu z poliwęglanu z elastycznymi ściankami bocznymi optymalnie amortyzuje wstrząsy, sprawiając jednocześnie, że etui jest smukłe, lekkie i świetnie trzyma się dłoni. Wierzch dodatkowo zabezpiecza odporna na zarysowania błyszcząca powłoka, a miękka wyściółka z mikrofibry otula urządzenie, chroniąc je przed otarciami i zadrapaniami.
Etui jest zgodne z MagSafe i zawiera magnesy, dzięki którym łatwo i pewnie przyczepia się do iPhonea 16 Plus, umożliwiając przy tym jego wydajne bezprzewodowe ładowanie.
Wykonane z recyklingu odpadów pokonsumenckich etui Beats z MagSafe do iPhonea jest dostępne w czterech stylowych zestawieniach barw z wyrazistym wewnętrznym akcentem kolorystycznym. Opakowanie wykonano w 100 procentach z włókien, a zawarte w nim włókna drzewne pochodzą w 100 procentach z recyklingu lub odpowiedzialnej gospodarki leśnej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Wymiary | 16,42 x 8,25 x 1,29 cm |
| Waga | 28 |
| Pasuje do | iPhone 16 Plus |
| Materiał | Poliuretan |
| Typ | etui - plecki |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Kolor | Beżowy |
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 x 85 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |