krótkofalówki
Krótkofalowki T42 QUAD
- Zasięg: 4
- Częstotliwość: 446 MHz (PMR)
- Liczba odbiorników w zestawie: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
168,89 zł / szt
207,73 zł brutto
Radiotelefony TALKABOUT T42 to idealne rozwiązanie, aby pozostać w kontakcie w domu i poza nim pod namiotem, na wycieczce, na plaży lub w ogrodzie. Dzięki intuicyjnemu parowaniu konfiguracja jest łatwa, a po chwili możesz rozmawiać ze znajomymi i rodziną.
| Waga | 520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 60 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Zasięg | 4 |
| Częstotliwość | 446 MHz (PMR) |
| Liczba odbiorników w zestawie | 4 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Skanowanie | Tak |
| Nasłuch | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii | Tak |
| Wymiary | wymiar jednj sztuki: 4,8 x 13,6 x 2,7 cm |
| Waga | 79 |
| Pozostałe parametry | Moc nadajnika Tx: 500 mW |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |