torby/etui/plecaki
Torba ThinkPad Essential Plus 16 Topload (Eco) 4X41C12469
- Wymiary:
405 x 65 x 290 mm
- Waga: 480
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 16 cali i wymiarach maksymalnych: 380.6 x 262 x 33.9 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
125.66 zł / szt
154.56 zł gross
Torba ThinkPad Essential Plus 16 Topload (Eco) 4X41C12469
ThinkPad Essential 16-calowy topload (Eco) ma wszystkie zalety, których można oczekiwać od dobrze zaprojektowanej obudowy toploadera. Pakuj i rozpakuj w locie. I bezproblemowo przechodź z biura do kawiarni iz powrotem dzięki wyściełanemu, zorganizowanemu schowkowi wewnętrznemu, wygodnym zamkom błyskawicznym, regulowanemu paskowi na ramię i 16-calowej przegródce na notebooka. Zdobądź to wszystko za świetną cenę i bez poczucia winy.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Wymiary | 405 x 65 x 290 mm |
| Waga | 480 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 16 cali i wymiarach maksymalnych: 380.6 x 262 x 33.9 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 290 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |