Torba do notebooka Eco Multi Compact 14-15.6 cali, czarna
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 14 do 15.6 cali
- Notebooki o wymiarach maksymalnych: 390 x 265 x 40 mm
- Wymiary:
415 x 315 x 70 mm
- Waga: 1
- Full specification
Torba do notebooka Eco Multi Compact 14-15.6 cali, czarna
Eco Multi COMPACT jest idealnym towarzyszem bezpiecznego transportu notebooka, tabletu i innego mobilnego sprzętu komputerowego. Torba niezawodnie towarzyszy Ci wszędzie i spełnia najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i ochrony. Zamykana komora na notebooka z paskiem mocującym ma wyjątkowo lekką amortyzację wykonaną z pianki o wysokiej gęstości (HDF), która otacza notebook 14-15,6", zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Wyściełana, wsuwana kieszeń zapewnia niezawodną ochronę tabletom o przekątnej do 12,9". Smartfon, długopisy, wizytówki i dokumenty są zawsze pod ręką w wyznaczonych uchwytach w przedniej kieszeni. Stanowisko robocze we wnętrzu walizki z dodatkową kieszenią na suwak oraz otwarta komora na dokumenty z tyłu zapewniają miejsce na akcesoria mobilne. Miękki, specjalnie zaprojektowany uchwyt do przenoszenia zapewnia wygodny transport. Amortyzowany pasek na ramię oraz pas do wózka zapewniają wolne ręce i sprawiają, że transport staje się przyjemnością. Eco Multi COMPACT jest idealny dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznej torby.
| Weight | 956 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 320 x 70 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 415 x 315 x 70 mm |
| Waga | 1 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |