torby/etui/plecaki
Topload 15.6"
- Pasuje do:
Notrbooki do 15.6"
- Wymiary:
40 x 3 x 34 cm
- Waga: 0.36
- Full specification
Status: Out of stock
69.42 zł / szt
85.39 zł gross
| Weight | 370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 410 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Notrbooki do 15.6" |
| Wymiary | 40 x 3 x 34 cm |
| Waga | 0.36 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |