Wolisz mieć dużą sypialnię z ekskluzywnym łóżkiem z baldachimem czy preferujesz przestronny salon, w którym bez trudu zmieści się pianino?
Pamiętaj, by przy projektowaniu swojego „Domku” dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, gdyż później niezwykle trudno wprowadzić zmiany!
W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny „Domek” z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.
Piękno i różnorodność kart (prawie 100 unikalnych grafik) potęgują przyjemność płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w „Domek” po raz kolejny… i kolejny.
| Weight | 1117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 275 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Rebel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 100893 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 28 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Plansza |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |