TB print tonery
Toner do HP Q6003A TH-003ARO MA ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn, 2605
HP Color LAserJet CM1015mpf, CM1017mpf - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
85.21 zł / szt
104.81 zł gross
| Weight | 858 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 190 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn, 2605
|
| Wydajność (5% pokrycie) | 2000 |
| Kod oryginału | Q6003A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |