gramofony
Gramofon ROADSTAR TTR-8634
- Moc wyjściowa: 1.2
- Prękość płyty: 45 RPM
- Pasma: AM MW
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
207.68 zł / szt
255.45 zł gross
Gramofon ROADSTAR TTR-8634
Gramofon ROADSTAR TTR-8634 to ciekawy odtwarzacz płyt winylowych z wbudowanym analogowym radiowym tunerem FM. Gramofon posiada wbudowane głośniki stereo, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do dodatkowego zestawu audio.
Technical Specifications
| Brand | Roadstar |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1.2 |
| Prękość płyty | 45 RPM |
| Pasma | AM MW |
| Złącza | 2 x RCA |
| Wymiary | 310x290x125mm |
| Waga | 1.77 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1962 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 340 x 327 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |