radiobudziki
Radiobudzik AD1190 srebrny
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Pasma: FM (UKF)
- Full specification
Status: Out of stock
74.67 zł / szt
91.84 zł gross
Radiobudzik AD1190
Radiobudzik AD 1190 to urządzenie o wielu przydatnych funkcjach, które możesz wybrać w zależności od swoich potrzeb. Przede wszystkim posiada 3 tryby włączania budzika. Dużą zaletą jest czytelny wyświetlacz LED z 3 poziomami intensywności podświetlenia, z którego łatwo odczytasz godzinę i temperaturę w pomieszczeniu w każdych warunkach oświetleniowych. Budzik zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 1800 mAh. Urządzenie posiada wbudowany odbiornik FM, Bluetooth 5.0, Wejście AUX i SD.
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Wymiary | 19 x 5,4 x 8,4 cm |
| Waga | 430 |
| Pozostałe parametry | Czas odtwarzania muzyki do 10 godzin |
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 627 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 110 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |