bluetooth
Mini adapter Bluetooth V4.0 Class 2 EDR A2DP na USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Zasięg: Klasa 2. - 10m
- Profile: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
22.65 zł / szt
27.86 zł gross
Adapter Bluetooth V4.0 - Najmniejszy Bluetooth® USB-Adapter - wetknij raz i zapomnij o nim!
Technical Specifications
| Brand | Digitus |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Wymiary | 18 x 23 x 7 mm |
| Waga | 2.4 |
| Pozostałe parametry | - Bardzo mały pobór mocy |
| Akcesoria w zestawie | - Adapter Blutetooth |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 4.0 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 150 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |