R400 Presenter Wireless 910-001356
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Zasięg: 15
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Full specification
Bezprzewodowy prezenter z intuicyjne rozmieszczonymi przyciskami i czerwonym wskaźnikiem lasera będzie Twoim atutem podczas prezentacji.
Intuicyjne przyciski sterujące pokazem slajdów
Przyciski łatwo znaleźć palcami. Opływowy kształt idealnie leży w dłoni. Masz pełną kontrolę nad prezentacją — od pierwszego do ostatniego slajdu.
Czerwony wskaźnik laserowy*
Publiczność bez problemu zobaczy, co wskazujesz.
* Produkt laserowy klasy 2
Zasięg do 15 metrów
Dzięki łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz możesz swobodnie poruszać się wśród publiczności, aby prezentacja odniosła większy efekt.
Wskaźnik baterii
W mgnieniu oka możesz sprawdzić stan naładowania baterii.
Bezprzewodowy odbiornik typu „plug and play”
Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB. Po zakończeniu prezentacji można schować odbiornik w prezenterze.
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 170 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 15 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 4.1 x 22.3 x 17 cm. |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie | - Logitech Wireless Presenter R400 |
| Funkcje specjalne | - Wbudowane przyciski do sterowania pokazem slajdów |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |