monitory
Monitor 275B1 27 IPS DVI HDMI DP Pivot
- Model:
275B1
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 114
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
768.99 zł / szt
945.86 zł gross
Krystalicznie czysta wizja, aby zrobić więcej
Wykonaj najlepszą pracę dzięki temu monitorowi Philips. Krystalicznie czysty QHD zapewnia przestrzeń i przejrzystość w pracy. Wyposażony w funkcje poprawiające produktywność i zrównoważony rozwój. Funkcje komfortu wzroku z certyfikatem TUV zmniejszającym zmęczenie oczu
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 275B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 114 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 537 |
| Głębokość z podstawą | 205 |
| Waga z podstawą | 6.36 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 4.75 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 366 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613 |
| Głębokość | 51 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 8100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 700 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |