muzyczne
Pilot do telewizora - Koala
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
126234
- Full specification
Status: Out of stock
37.00 zł / szt
45.51 zł gross
Muzyczny pilot TV z silikonową obudową
Idealna zabawka dla malucha, bowiem ma wpływ na integrację sensoryczną dziecka, rozwija zmysł dotyku, wzroku oraz słuchu.
Pilot TV ze światełkiem oraz odgłosami pochodzącymi z przełączania różnych programów będzie przyjemną zabawką przy poznawaniu świata.
Teraz pilot z silikonową, zdejmowaną osłonką, którą łatwo można umyć.
Nauka cyferek w 3 językach - angielski, francuski, hiszpański.
| Weight | 141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 120 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 126234 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Wymiary | 5.5 x 2.5 x 17.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 5 x 21.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Silikon |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |