pomoce szkolne
Pamiętnik Magic Light Music
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
STN9254
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
31.99 zł / szt
39.35 zł gross
Pamiętnik Magic Light Music
Pamiętnik Magic Light Music zawiera 40 kartek w linie. Ma twardą oprawę ozdobioną lampkami LED i jest zamykany na kłódkę. W zestawie znajdują się 2 arkusze naklejek oraz długopis z dwoma końcówkami. Jedna zawiera zwykły atrament, druga niewidzialny, który można zobaczyć tylko używając specjalnej "latarki" z długopisu.
| Weight | 323 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 200 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | STN9254 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Wymiary | 11.7 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20.5 x 30 x 4.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |