do PC
Pamięć DDR4 8GB/3200
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
292.39 zł / szt
359.64 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Crucial |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Oznaczenia |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 55 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |