zasilacze
Ładowarka Maxo 45W USB-C GaN biała
- Moc: 45
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalny
- Full specification
Status: Out of stock
60.49 zł / szt
74.40 zł gross
Ładowarka Maxo 45W USB-C GaN biała
Pozostań zawsze w pełni naładowany dzięki ładowarce Maxo 45W GaN USB-C. Kompatybilna z każdym urządzeniem z portem USB-C, ta kompaktowa ładowarka - w zestawie z kablem o długości 2 m - pozwala błyskawicznie naładować smartfon, tablet lub laptopa*. Co więcej, została wykonana w 50% z materiałów z recyklingu, co czyni ładowanie bardziej ekologicznym!
* Przed użyciem sprawdź specyfikację swojego laptopa w celu potwierdzenia kompatybilności.
| Weight | 370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 x 130 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Moc | 45 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 82 x 49 x 32 mm |
| Waga | 113 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |