Status: Out of stock
165.15 zł / szt
203.13 zł gross
Odkurzacz workowy AD 7007
Poręczny i estetyczny odkurzacz domowy. Odkurza bardzo dokładnie dzięki szczotce 3D oraz zespolonej szczotce do tapicerki ze ssawką szczelinową. Łatwy w użyciu dzięki elastycznym kółkom, ergonomicznemu uchwytowi do przenoszenia i ściągaczowi kabla. Posiada worek na kurz o pojemności 1,6 litra, a co równie ważne także wyraźny wskaźnik jego napełnienia. Do atutów można dodać wymienne filtry i zasięg pracy aż do 8 metrów. Model AD 7007 ceniony jest za uniwersalność i bardzo wysoką użyteczność. Posiada nowoczesny silnik o mocy nominalnej 700W.
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Poziom hałasu | 79 |
| Zasięg | 8 |
| Funkcje | Regulacja mocy |
| System parkowania | Poziomy |
| Worek | Paper-bag |
| Reemisja kurzu | G |
| Wymiary | Opakowanie: 39,8 x 28,5 x 31 cm |
| Waga | 4.08 |
| Video | |
| Pojemność | 1.6 |
| Długość przewodu | 5 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 5400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 295 x 410 x 325 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |