klasyczne
Lalka Natalia śpiewająca kolędy
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
120015
- Full specification
Status: Out of stock
124.95 zł / szt
153.69 zł gross
Lalka Natalia Aniołek śpiewający kolędy
Lalk w zimowej sukni z anielskimi skrzydełkami.
Po przestawieniu przełącznika na pleckach i naciśnięciu serduszka lalka mówi:
- Witaj, jestem Natalia, zaśpiewajmy razem kolędę
- Lubię kiedy pada śnieg
- Spójrz na mojej sukience też są małe płatki śniegu
- Czy widziałaś już pierwszą gwiazdkę?
- Wigilia to wyjątkowy czas, który spędzamy wszyscy razem
- Boże Narodzenie to moje ulubione święto
- Pamiętaj, że kiedy dzielimy się miłością mamy jej coraz więcej
- Która kolęda jest twoją ulubioną?
- Zdradzę ci sekret aniołów: miłość to skrzydła, które Bóg dał człowiekowi aby mógł wzlecieć do nieba
- Napisałaś już list do Świętego Mikołaja?
- Boże Narodzenie to wyjątkowy czas pełen miłości i radości
- Chodźmy na spacer, jest piękna pogoda
Śpiewa 4 kolędy:
- Gdy się Chrystus rodzi
- Lulajże Jezuniu
- Dzisiaj w Betlejem
- Przybieżeli do Betlejem
Po podniesieniu rączek mówi modlitwę: Aniele boży.
| Weight | 756 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 380 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 120015 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 38 x 12 cm |
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 35 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |