latarki
Latarka gumowa 100 LM 2AA
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Zasięg: 60
- Źródło światła: 1 x LED
- Full specification
Status: Out of stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Duracell |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Zasięg | 60 |
| Źródło światła | 1 x LED |
| Wymiary | 18,5 x 6 cm |
| Waga | 172 |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Bateria AA |
| Strumień świetlny | 100 |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 135 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |