klawiatury
KSK-6231INEL Touchpad,IP68,US layout
- Model:
KSK-6231INEL
- Wymiary:
390 x 148 x 10 mm
- Rodzaj: Standard
- Full specification
Status: Out of stock
263.72 zł / szt
324.38 zł gross
KSK-6231INEL Touchpad,IP68,US layout
Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura silikonowa posiadająca 98 klawiszy oraz touchpad z dwoma przyciskami myszy. Nasza klawiatura KeySonic KSK-8030IN posiada doskonale wyczuwalną i miłą dla dłoni powłokę. Dodatkowo jest wodoodporna, spełnia normę IP68, czyli może być zanurzona w wodzie.
Technical Specifications
| Brand | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | KSK-6231INEL |
| Wymiary | 390 x 148 x 10 mm |
| Rodzaj | Standard |
| Unboxing | |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 180 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |