klawiatury
KSK-6231INEL Touchpad,IP68,US layout
- Model:
KSK-6231INEL
- Wymiary:
390 x 148 x 10 mm
- Rodzaj: Standard
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
263,72 zł / szt
324,38 zł brutto
KSK-6231INEL Touchpad,IP68,US layout
Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura silikonowa posiadająca 98 klawiszy oraz touchpad z dwoma przyciskami myszy. Nasza klawiatura KeySonic KSK-8030IN posiada doskonale wyczuwalną i miłą dla dłoni powłokę. Dodatkowo jest wodoodporna, spełnia normę IP68, czyli może być zanurzona w wodzie.
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 180 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | KSK-6231INEL |
| Wymiary | 390 x 148 x 10 mm |
| Rodzaj | Standard |
| Unboxing | |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |