karty pamięci
Karta microSDXC EP 1TB V30 A1
- Pojemność pamięci flash: 1
- Wymiary:
11 x 15 x 1 mm
- Waga: 0.3
- Full specification
Status: Out of stock
255.51 zł / szt
314.28 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 11 x 15 x 1 mm |
| Waga | 0.3 |
| Prędkość zapisu | 80 |
| Prędkość odczytu | 90 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | V30 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |