TB print tonery
Toner do Samsung ML2160 TS-101SN BK 100% nowy
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Samsung ML-2160, ML-2160W, ML-2161, ML-2162, ML-2165, ML-2165W, ML-2166, ML-2168W
Samsung SCX-3400, SCX-3400F, SCX-3400FW, SCX-3401, SCX-3405, SCX-3405F, SCX-3405FW, SCX-3406, SCX-3407
Samsung SF-760P, SF-761P - Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
44.14 zł / szt
54.29 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Samsung ML-2160, ML-2160W, ML-2161, ML-2162, ML-2165, ML-2165W, ML-2166, ML-2168W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | MLT-D101S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Weight | 988 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 125 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |