chodziki/jeździki
Jeździk Maestro 3w1 różowy
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
7600720305
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
200.76 zł / szt
246.93 zł gross
Jeździk Maestro
Zdejmowany ochronny pierścień bezpieczeństwa i podstawka bujająca, regulowana rączka, pasy bezpieczeństwa, ruchome oczy sterowane przez dziecko. Elektroniczny klakson. Schowek pod siedziskiem. Łatwy w montażu.
- Od 6 miesięcy: funkcja bujaka
- Od 10 miesięcy: funkcja chodzika
- Od 12 miesięcy: funkcja jeździka
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 7600720305 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Jeździk |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wymiary | 61 x 44 x 55 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38,5 x 59,5 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 4952 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 380 x 595 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |