Torba do notebooka Top Traveller Eco CORE 15-17.3''
- Wymiary:
420 x 40 x 300 mm
- Waga: 750
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Torba na laptopa Eco Top Traveller CORE 15-17.3"
Bardzo praktyczna torba na notebooka z ciekawymi funkcjami
Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego właśnie w DICOTA poświęcamy się opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty z naszych kolekcji ECO produkujemy z ekologicznego, pochodzącego z recyklingu PET. Ponownie wykorzystujemy aż 36 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
Wyściełana komora na notebooka z pianki o dużej gęstości (HDF) zapewnia optymalną ochronę notebooków. Przednia kieszeń została specjalnie zaprojektowana na akcesoria mobilne, a kieszeń zapinana na zamek oferuje miejsce na zasilacz i kabel. Ukryta komora na lokalizator GPS sprawia, że zawsze możesz mieć torbę na oku, a zapinana na zamek kieszeń z blokadą RFID chroni dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem. Ważne dokumenty można bezpiecznie przechowywać w tylnej kieszeni na dokumenty, a wyściełany pasek na ramię zapewnia wygodę noszenia. Torbę dopełnia wodoodporny materiał, który niezawodnie chroni zawartość przed warunkami atmosferycznymi.
- Wykonana z 8 butelek PET pochodzących z recyklingu
- Wyściełana komora na notebooka z pianką o dużej gęstości (HDF)
- Przednia komora z kieszeniami na akcesoria mobilne
- Kieszeń na zamek błyskawiczny na zasilacz i kabel
- Ukryta komora na lokalizator GPS
- Kieszeń zapinana na zamek z blokadą RFID
- Kieszeń na dokumenty z tyłu
- Wyściełany pasek na ramię
- Materiał wodoodporny
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 40 x 300 mm |
| Waga | 750 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 820 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 460 x 380 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |