Status: Out of stock
18.77 zł / szt
23.09 zł gross
Jajowar Esperanza zapewni idealne ugotowanie jajek, w formie wybranej przez Ciebie na miękko, średnio lub na twardo.
Od tej pory nie musisz już czekać z zegarkiem w ręku, by wyłączyć gotowanie w odpowiednim momencie automat zrobi to za Ciebie.
Idealne śniadanie w kilka minut. Smacznego!
| Weight | 455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 160 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 350 |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Powłoka | Brak |
| Maks. liczba jajek | 7 |
| Wymiary | 15,7 cm; wys. 17 cm |
| Waga | 0.525 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu zasilającego: ok. 55 cm |
| Akcesoria w zestawie | Miarka z nakłuwaczem |
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |