radioodtwarzacze
Radio EWA Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
64.67 zł / szt
79.54 zł gross
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF.
Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
| Weight | 684 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 230 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pasma | AM LW |
| Wymiary | 215 x 126 x 56 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa : 500mW |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |