Inhalator IH16
- Poziom hałasu: 52
- Ciśnienie: 0.8
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Inhalator IH16
- Wyrób medyczny
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
Oszczędność miejsca i wydajność
Inhalator wyróżnia się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Dzięki niewielkim rozmiarom można go łatwo przechowywać w domu i mieć zawsze pod ręką, gdy jest potrzebny. To sprawia, że inhalator IH 16 jest idealnym towarzyszem w życiu codziennym zarówno do okazjonalnego użytku, jak i do regularnego leczenia dróg oddechowych.
Kompleksowe leczenie
Doskonale nadaje się do leczenia ostrych i przewlekłych chorób, takich jak astma, zapewniając przyjemną pielęgnację dróg oddechowych i skutecznie zapobiegając przeziębieniu.
Higieniczne zastosowanie
Urządzenie można łatwo wyczyścić dzięki wyjmowanym elementom. Dzięki temu inhalacja pozostaje wyjątkowo higieniczna.
Dla całej rodziny
Inhalator jest dostarczany z szeroką gamą akcesoriów (w tym maską dla dzieci), dzięki czemu nadaje się do zastosowania w każdej grupie wiekowej.
Skuteczna terapia dróg oddechowych dla całej rodziny
Urządzenie Beurer IH 16 umożliwia leczenie zarówno ostrych, jak i przewlekłych chorób dróg oddechowych oraz aktywne zapobieganie przeziębieniom. Ponadto ten kompaktowy inhalator zajmuje niewiele miejsca i może być używany przez dzieci i dorosłych.
- Wyrób medyczny
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Higieniczne zastosowanie, ponieważ urządzenie i Yearpack nadają się do ponownego użycia po przygotowaniu do ponownego zastosowania
- Łatwe i higieniczne czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom
- Wszystkie leki nadające się i dopuszczone do inhalacji mogą być przyjmowane drogą inhalacji. Zasięgnąć porady lekarza lub pracownika apteki.
- Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
- Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
- Krótszy czas inhalacji dzięki dużej wydajności nebulizacji
| Weight | 1100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 160 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Poziom hałasu | 52 |
| Ciśnienie | 0.8 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Nebulizacja | 0.3 |
| Wymiary | 138.6 x 116 x 87.8 mm |
| Waga | 0.9276 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Inhalator |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |