Status: Out of stock
51.67 zł / szt
63.55 zł gross
Niewielki, ale estetyczny i bardzo skuteczny radiobudzik.
Odbiera fale FM/AM, może budzić zarówno aktywując odbiór wybranej rozgłośni, jak i z pomocą wybranego dzwonka. Pokazywana godzina jet doskonale widoczna, dzięki wyświetlaczowi ledowemu i cyfrom o wysokości prawie 5 cm. Radiobudzik Zasilany jest z sieci elektrycznej, ma też wbudowane bateryjne zasilanie podtrzymania pamięci. Produkt, mimo mocnego głośnika i dużego wyświetlacza, waży poniżej 500 g, co bardzo ułatwia zabieranie go w podróż.
| Weight | 571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 225 x 123 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 22 x 8.5 x 12 cm |
| Waga | 0.45 |
| Funkcje specjalne | - Duży, czytelny wyświetlacz LED 160 x 52 mm |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |