Hub USB-C - B8SV8AA#ABB
- Obsługiwane systemy operacyjne: iPadOS, Windows 11
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Pasywny
- Full specification
Koncentrator wieloportowy USB-C 4K HP
Zabierz swój świat, gdziekolwiek świat zabierze Ciebie. Zachowaj energię i produktywność dzięki temu eleganckiemu i przenośnemu urządzeniu z portami USB-C. Dzięki obsłudze wielu systemów operacyjnych ten koncentrator działa z tym, co masz teraz i co możesz mieć później. Ładuj, wyświetlaj i upraszczaj swoją konfigurację dzięki temu wszechstronnemu koncentratorowi USB-C.
Oto moc USB-C
Wśród portów USB-C jest jak elektrownia. Ten koncentrator ma 4 bardzo wszechstronne porty USB-C w jednej kompaktowej obudowie - port 65 W do zasilania laptopa, dwa porty do podłączania i ładowania akcesoriów oraz kolejny port do ładowania lub podłączania do monitora 4K z pełną funkcjonalnością.
Maksimum kompatybilności, minimum bałaganu
Gdziekolwiek znajdziesz się na świecie, ten bardzo mobilny, kompaktowy koncentrator będzie współpracował ze wszystkim, z czym pracujesz. Obsługuje wiele systemów operacyjnych: Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Podłącz niemal każde ze swoich urządzeń i utrzymuj swoją produktywność w stanie naładowania zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.
Niewielkie rozmiary, duże możliwości
Zachwycająca konstrukcja z prostotą jednego przewodu i wygodnym rozmieszczeniem portów. Jego minimalistyczne piękno nie tylko dobrze wygląda, lecz także zawiera 50% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego, więc i Ty możesz czuć się z tym dobrze.
| Weight | 104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 100 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS, Windows 11 |
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x USB Type C Męska, 4 x USB Type C Żeńska |
| Wymiary | 116 x 41,9 x 15,5 mm |
| Waga | 120 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 30 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |