przełączniki niezarządzalne
GS-105BV3 switch 5x1GbE
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
53.69 zł / szt
66.04 zł gross
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 83 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Pobór mocy | 2.5 |
| Wymiary | 121 x 75 x 26 mm |
| Waga | 229 |
| Zasilanie | 100 to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Przełącznik |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Bufor pamięci | 128 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |