kamery IP
Kamera Cruiser SE+ 5MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
Środowisko pracy: od -30°C do +50°C, wilgotność poniżej 95% RH.
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
120.90 zł / szt
148.71 zł gross
Cruiser SE+ 5MP zapewnia podgląd na żywo w rozdzielczości 5MP z możliwością wyboru obiektywu 3,6 mm. Dzięki monitorowaniu na żywo w jakości 5MP oraz funkcjom obrotu w zakresie 0355° i pochylenia 090°, Cruiser SE+ 5MP gwarantuje pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Kamera obsługuje cztery tryby nocnego widzenia, oferując wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Dzięki certyfikatowi IP66 może być używana na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych.
| Weight | 740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 155 x 195 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: od -30°C do +50°C, wilgotność poniżej 95% RH. |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia przekątna | 89 |
| Zasięg trybu nocnego | 30 |
| Kąt widzenia poziomy | 73 |
| Kąt widzenia pionowy | 40 |
| Wymiary | 121 × 136× 183 mm |
| Waga | 405 |
| Matryca | 1/3" 2 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 3.6 mm Fixed Lens |
| Zasilanie | DC 12V 0.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |