Elektrostymulator EM50
- Liczba trybów / prędkości: 1
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Funkcja podczerwieni: Nie
- Pełna specyfikacja
Mały pomocnik przy bólach menstruacyjnych
Wiele kobiet zmaga się z bólami menstruacyjnymi. Choroby takie jak endometrioza również mogą powodować ból. Podpaska menstruacyjna EM 50 Menstrual Relax łączy technologię TENS z kojącym ciepłem i oferuje kobietom dyskretną, przenośną pomoc w łagodzeniu bólów podbrzusza.
Łagodzenie bólu menstruacyjnego w 100% naturalnie - dzięki TENS i dodatkowej funkcji podgrzewania
Jak działa EM 50 Menstrual Relax?
Menstrual Relax to samoprzylepne urządzenie TENS z funkcją grzania do łagodzenia bólu związanego z menstruacją lub endometriozą. TENS (przezskórna elektryczna stymulacja nerwów) to elektryczna stymulacja nerwów przez skórę. Dzięki temu zapobiega się rozprzestrzenianiu bólu przez włókna nerwowe i zwiększa się wydzielanie endorfin w organizmie. Te zmniejszają odczuwanie bólu, działając w centralnym układzie nerwowym. Dzięki temu ból może być złagodzony lub nawet całkowicie ustąpić.
Urządzenie Menstrual Relax łagodzi ból menstruacyjny bez stosowania leków
Wiele kobiet co miesiąc zmaga się z bólem menstruacyjnym. Ból mogą powodować również choroby, takie jak endometrioza. Urządzenie EM 50 Menstrual Relax firmy Beurer łączy technologię TENS z kojącym ciepłem i oferuje kobietom dyskretną pomoc w łagodzeniu bólu w okolicach podbrzusza. Dzięki akumulatorowi i 15 poziomom intensywności TENS można samodzielnie zdecydować, kiedy i gdzie używać pada.
- Do łagodzenia bólu menstruacyjnego i bólu spowodowanego endometriozą
- Uśmierzanie bólu potwierdzone klinicznie
- Połączenie ogrzewania i TENS
- Miękki, elastyczny i dyskretny dopasowuje się do kształtu ciała
- Niefarmakologiczna metoda uśmierzania bólu
- Do stosowania w podróży i w domu
- Prosta obsługa 1 przyciskiem
- Łatwa obsługa za pomocą panelu sterowania umieszczonego na produkcie
- Wskazanie LED niskiego poziomu naładowania akumulatora
- Wyrób medyczny
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 51 x 228 x 128 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Liczba trybów / prędkości | 1 |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja podczerwieni | Nie |
| Wymiary | 95 x 193 x 15 mm |
| Waga | 0.0665 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pilot | Nie |
| Typ | Elektrostymulator |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |