torby/etui/plecaki
Etui do notebooka 14 cali FIVE
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 14 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 245 x 20 x 345 mm
- Wymiary:
255 x 20 x 360 mm
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
100,58 zł / szt
123,71 zł brutto
Etui do notebooka 14 cali FIVE
FIVE to linia premium DICOTA, stworzona dla osób biznesu, które potrzebują czegoś więcej niż tylko torby. Oferuje inteligentną organizację, zwiększoną ochronę i codzienny komfort - wykonana z trwałych, recyklingowanych materiałów, stanowiąc trwałe i ekologiczne rozwiązanie dla nowoczesnej mobilności biznesowej.
Etui Sleeve FIVE to lekkie, wysokiej jakości ochronne etui na laptopy i duże tablety. Etui idealnie nadaje się do przechowywania w większej torbie, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do urządzenia. Przednia kieszeń zapewnia miejsce na akcesoria lub dokumenty i jest zabezpieczona zamkiem błyskawicznym.
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 280 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 255 x 20 x 360 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |