koncentratory USB
Ekstender USB 2.0 Cat 5 do 50m UCE3250-AT-G
- Standard: USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Liczba portów: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
395,99 zł / szt
487,07 zł brutto
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Separator | Jednostka zdalna UCE3250R |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Wymiary | 6.33 x 11.04 x 2.41 cm |
| Waga | 0.16 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |