koncentratory USB
Ekstender USB 2.0 Cat 5 do 50m UCE3250-AT-G
- Standard: USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Liczba portów: 4
- Full specification
Status: Out of stock
395.62 zł / szt
486.61 zł gross
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Separator | Jednostka zdalna UCE3250R |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Wymiary | 6.33 x 11.04 x 2.41 cm |
| Waga | 0.16 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |