ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy TQ513R01
- Moc: 1500
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.9
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 039,87 zł / szt
2 509,04 zł brutto
Ekspres ciśnieniowy TQ513R01
- Duża różnorodność, wygodne funkcje: ze zintegrowanym pojemnikiem na mleko dla łatwego przygotowania pysznych kaw mlecznych.
- coffeeSelect Display: Kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania.
- oneTouch Function: Wszystkie napoje dostepne za przyciśnięciem jednego przycisku - nieważne czy jest to espresso, cappuccino czy latte macchiato.
- Niezawodny spieniacz mleka, idealne rozwiązanie dla osób pijących kawę. Dbanie o higiene układu mlecznego dzięki automatycznej funkcji autoMilk Clean.
- Prosta obsługa oraz łatwość utrzymania urządzenia w czystości, dzięki obsłudze ekspresu od frontu.
- Ciesz się doskonałym smakiem kawy dzięki aromaDouble Shot, podwójny proces mielenia i parzenia kawy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Siemens |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 270 |
| Wymiary | 373 x 318 x 448 mm |
| Waga | 8.8 |
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 420 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |