filtry prywatyzujące
Ekran prywatności Privacy Screen 22 cale W (16:10) tablet, notebook, LCD
- Długość: 29.5
- Szerokość: 47.3
- PN:
ASF220WEU
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
272,52 zł / szt
335,20 zł brutto
- Ekrany prywatności do ekranów tabletów, laptopów lub komputerów stacjonarnych
- Działa z ekranami dotykowymi
- Filtr światła niebieskiego: Ekrany prywatności Targus redukują niebieskie światło, zapewniając lepszą ochronę i wygodę czytania
- Antyodblaskowy
- Chroń swoje dane na ekranie: ekrany prywatności blokują oglądanie pod kątem przed wzrokiem ciekawskich
- Ekrany prywatności Targus są bardziej czułe na dotyk niż inne ekrany na rynku
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Długość | 29.5 |
| Szerokość | 47.3 |
| PN | ASF220WEU |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Kolor filtra | Przezroczysty |
| Waga | 424 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 350 x 515 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |