filtry prywatyzujące
Ekran prywatności 27 cali Widescreen (16:9)
- Długość: 33.5
- Szerokość: 60
- PN:
ASF27W9EU
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
384,01 zł / szt
472,33 zł brutto
Dbaj o swoją firmę dzięki ekranowi prywatności Targus o przekątnej 27 cali (16: 9). Życie zawodowe stało się bardziej mobilne i coraz częściej pracujemy w ruchliwych miejscach publicznych, takich jak kawiarnie, lotniska lub wspólne biura. Ekrany prywatności zapewniają wygodę pracy z poufnymi informacjami, gdziekolwiek jesteś, zawężając kąt widzenia urządzenia, tak aby dane na ekranie były wyraźnie widoczne tylko bezpośrednio przed nim.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Długość | 33.5 |
| Szerokość | 60 |
| PN | ASF27W9EU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kolor filtra | Przezroczysty |
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 440 x 600 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |