Ekran 49UH5N-E IPS 500cd/m2 24/7
- Model:
49UH5N-E
- WiFi: Tak
- Wysokość z podstawą: 694.3
- Pełna specyfikacja
Nowy ekran UHD o wysokim stopniu matowości Standardowy ekran Signage
Odpowiednia jasność ekranu
Ekran z serii UH5J-H o rekomendowanej dla ekranów wewnętrznych jasności 500 cd/m zapewnia wyraźny obraz, który przyciąga uwagę. To idealny wybór do prezentacji treści marketingowych w salach konferencyjnych, na lotniskach, w sklepach, w centrach handlowych itp.
Wysoka wydajność i system webOS
Platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
Osłona
Ekrany z serii UH5J-H są przeznaczone do użytku w miejscach, w których nie da się uniknąć ekspozycji na kurz, wilgoć itp. czynniki, które mogą z czasem powodować pogorszenie parametrów urządzenia. Powłoka konformalna pokrywająca płytę zasilającą ekranu UH5J-H zmniejsza ryzyko uszkodzenia jej przez sól, kurz, proszek żelaza, wilgoć itp.
Mobilne zarządzanie treścią
Za pomocą aplikacji Promota można stworzyć profil sklepu oraz pobrać polecane szablony. Użytkownik może dostosować szablon do swoich potrzeb oraz tworzyć treść i zarządzać nią nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniu mobilnym.
Certyfikat IP5x
Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest chroniony przed kurzem, który może pogarszać jego działanie.
Zgodność z systemem sterowania AV.
Urządzenia z serii UH5J-H obsługują technologię Crestron Connected, dzięki czemu odznaczają się wysokim stopniem zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania oraz usprawnia zarządzanie.
| Waga | 16200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1210 x 140 x 750 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 49UH5N-E |
| WiFi | Tak |
| Wysokość z podstawą | 694.3 |
| Głębokość z podstawą | 290 |
| Waga z podstawą | 16 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Jasność | 700 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 87 |
| Waga | 15.4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Wysokość | 644.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1098.6 |
| Głębokość | 39.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |