listwy zasilające
Listwa rPDU Basic EP0G01A1 10A 1U
- Wtyczka: C14
- Maksymalna moc: 2.3
- Liczba gniazd typu C13: 9
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
337,37 zł / szt
414,97 zł brutto
rPDU - Basic Standard, 10 A, 230 V, 2,3 kW, 1 U Poziomy, 9 x IEC C13, przewód zasilający 3 m z wtyczką C14, powłoka proszkowa w kolorze czarnym
Zarządzalne listwy rack PDU (rPDU) Vertiv zapewniają wgląd w szczegółowe dane na temat poboru mocy kluczowego sprzętu IT, zarówno bezpośrednio w szafie rack, jak i za pomocą zdalnego dostępu, z dodatkową możliwością zdalnego włączania, wyłączania oraz ponownego uruchamiania zasilania na każdym wyjściu. Zarządzalne listwy rPDU są dostępne w różnych konfiguracjach elektrycznych i konfiguracjach gniazd.
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 550 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Vertiv |
|---|---|
| Wtyczka | C14 |
| Maksymalna moc | 2.3 |
| Liczba gniazd typu C13 | 9 |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Włącznik | Nie |
| Wymiary rack | 1U |
| Wymiary | 44.4 x 435 x 44 mm |
| Waga | 1.55 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Montaż | Rack |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |