torby/etui/plecaki
Plecak MYSIGHT 14.1 czarny KF9-09-003
- Wymiary:
40 x 28 x 13.5 cm
- Waga: 0.9
- Pozostałe parametry:
- Pojemność: 16.5 L
- Ergonomiczne szelki plecaka
- Mocowanie smart sleeve
- Uchwyt na butelkę
- Wyjmowana torba/saszetka
- Kieszeń na tablet 10.5"
- Kieszeń na laptopa
- Kieszeń na dokumenty <
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
232,97 zł / szt
286,55 zł brutto
Mysight Plecak na laptopa 14.1"
Łącząc zaawansowane funkcje i elegancki wygląd, Mysight to idealny wybór dla nowoczesnych biznesmenów. Ciesz się lekką konstrukcją i materiałami przyjaznymi dla środowiska. Małe, kolorowe detale dodają współczesnego charakteru tej niezbędnej kolekcji biznesowej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 28 x 13.5 cm |
| Waga | 0.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1" |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1032 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 300 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |