dyktafony
Dyktafon Pióro DVT1600
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Czas pracy na baterii/bateriach: 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
288,78 zł / szt
355,20 zł brutto
| Waga | 89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Maks. czas nagrywania | 129 |
| Wymiary | 145 x 15 x 11 mm |
| Waga | 24 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |