Pralka MTWSC61294WPL
Indesit My Time - jedyna pralka posiadająca aż 3 skrócone cykle prania pełnego załadunku w mniej niż godzinę.
Wąska pralka ładowana od frontu
Wąska pralka ładowana od frontu, dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, pozwala cieszyć się dodatkową przestrzenią w Twojej łazience lub pralni,a równocześnie posiada tę samą ładowność, co pralki o standardowych rozmiarach.
3 Szybkie Programy poniżej 1h przy pełnym załadunku
Jedyna pralka z trzema szybkimi programami prania z pełnym załadunkiem.
Pozostałe Szybkie Programy prania
Dla nas każda minuta jest na wagę złota. Masz wybór spośród wielu szybkich programów prania - trwających od 15 do 59 minut.
WaterBalance Plus
Zużyj optymalną ilość zasobów do danego cyklu prania.
Silnik inwerterowy - 10 lat gwarancji na silnik po rejestracji urządzenia
Cichy i trwały silnik jest objęty dodatkową gwarancją po rejestracji urządzenia.
| Waga | 61800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 470 x 640 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Wyświetlacz / Panel | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Waga | 60.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 42.5 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |