Dyktafon DVT1120
- Czas pracy na baterii/bateriach: 44
- Złącza: 1 x USB
- Odtwarzane formaty audio: WAV
- Pełna specyfikacja
Dyktafon Philips DVT1120
- Zoptymalizowany pod kątem notatek
- Połączenie z komputerem typu plug & play
- Obsługa jednym dotknięciem do natychmiastowego nagrywania
- 8 GB wbudowanej pamięci na wyjątkowo długie godziny nagrywania
Łatwe nagrywanie notatek dzięki połączeniu z komputerem
VoiceTracer 1120 to idealny dyktafon do rejestrowania notatek, pomysłów i myśli w podróży. Dzięki połączeniu z komputerem możesz bardzo łatwo udostępniać pliki głosowe.
Połączenie z komputerem typu plug & play
Po prostu podłącz dyktafon do komputera i odtwarzaj w systemie Windows i macOS.
Obsługa jednym dotknięciem do natychmiastowego nagrywania
Naciśnij i przytrzymaj przycisk nagrywania przez chwilę, aby włączyć dyktafon i natychmiast rozpocząć nagrywanie.
8 GB wbudowanej pamięci na wyjątkowo długie godziny nagrywania
Dzięki 8 GB wbudowanej pamięci dyktafon jest w stanie rejestrować wiele dni ciągłego nagrywania.
Nagrywanie ze znacznikiem czasu dla łatwej nawigacji po plikach
Dzięki nagrywaniu ze znacznikiem czasu data i godzina nagrań są dodawane do pliku dźwiękowego, co umożliwia łatwe wyszukiwanie i nawigowanie po bibliotece plików.
Bardzo długi czas pracy baterii do dłuższych sesji nagrywania
Baterie nowego rejestratora wystarczają na maksymalnie 44 godziny, co umożliwia wyjątkowo długie sesje nagrywania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 44 |
| Złącza | 1 x USB |
| Odtwarzane formaty audio | WAV |
| Wymiary | 108 × 34 × 19 mm |
| Waga | 46 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Typ kart pamięci | TF |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 133 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 115 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |