radiobudziki
SRC 170OR radiobudzik
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Wymiary:
155 x 82 x 72 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
64,02 zł / szt
78,74 zł brutto
| Waga | 512 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 105 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Wymiary | 155 x 82 x 72 mm |
| Waga | 388 |
| Pozostałe parametry | - Wyświetlacz LED (3 cm) |
| Funkcje specjalne | - Cyfrowe wyświetlanie czasu i nastawionej częstotliwości |
| Tuner FM | Tak |
| Typ | Cyfrowy |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Stojący |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |