akcesoria do monitoringu
DS-1260ZJ Adapter do kamer
- Wymiary:
88.5 mm
- Waga: 251
- Pozostałe parametry:
Materiał - Stop aluminium
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
34,00 zł / szt
41,82 zł brutto
Puszka montażowa Hikvision DS-1260ZJ
- Uchwyty firmy Hikvision służą do montażu kamer na słupach, masztach oraz powierzchniach płaskich. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ekstremalne warunki atmosferyczne.
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 65 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Wymiary | 88.5 mm |
| Waga | 251 |
| Pozostałe parametry | Materiał - Stop aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |