Drukarka MS431dw 29S0110
- Model:
MS431dw 29S0110
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Pełna specyfikacja
Drukuj więcej, czekaj krócej
Oprócz pierwszej strony drukowanej z szybkością do 5,9 sekundy oraz drukowaniem do 40 stron na minutę, dostępny toner Unison o bardzo wysokiej wydajności zapewnia do 20 000 stron wydruku. Dodaj opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy, aby drukować więcej i mieć krótsze przestoje.
Dopasowane wydruki
Jako że mierzy zaledwie 222 mm wysokości x 368 mm szerokości x 363 mm głębokości, urządzenie klasy biznesowej MS431dw dopasuje się praktycznie wszędzie. Jego niewielki rozmiar i lekkość ułatwiają ustawianie na miejscu i przenoszenie.
Oszczędzanie papieru i energii
Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT Silver i certyfikację ENERGY STAR. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Trwałość bez nadmiernej obsługi
Dzięki stalowej ramie i trwałej grzałce MS431dw zostało opracowane, aby długo służyć.
Kompleksowe zabezpieczenia
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.
| Waga | 105 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 x 420 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexmark |
|---|---|
| Model | MS431dw 29S0110 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 217 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Waga | 9.3 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 |
| Zainstalowana pamięć | 256 |
| Maksymalna pamięć | 256 |
| Podajnik papieru | Max. 350 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Max. 150 arkuszy |
| Informacje o gwarancji | 1 rok |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 80000 |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1.0 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 222 |
| Szerokość | 368 |
| Głębokość | 363 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |