Drukarka MFP ITS L14150 A4/drA3+/(W)LAN/3.3pl/38ppm/ADF35
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
L14150
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi Direct
- Pełna specyfikacja
Wydruki A3 z kompaktowego modelu
Kompaktowe urządzenie L14150 EcoTank pozwala drukować, skanować, kopiować i wysyłać faksy w rozmiarze A4, a także drukować w formacie A3+ z tylnego podajnika. Oprócz tego jego ekran LCD ułatwia drukowanie bez komputera.
Wyjątkowo niski koszt
Innowacyjna koncepcja urządzenia EcoTank może przyczynić się do obniżenia kosztów atramentu średnio o 90%. Duże pojemniki na atrament całkowicie eliminują konieczność korzystania z kartridży.
Wykonywanie większej liczby zadań
Dzięki faksowi, podajnikowi na 250 arkuszy, szybkości druku wynoszącej 17 str./min, dwustronnemu drukowaniu oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów (ADF) na 35 arkuszy możesz z łatwością realizować wiele zadań w szybkim tempie. Drukarka jest wyposażona w nie wymagającą użycia ciepła głowicę drukującą PrecisionCore, która słynie z szybkości, jakości, niezawodności i wydajności oraz trwałości przez cały okres eksploatacji urządzenia.
Drukowanie niemal z dowolnego miejsca
EcoTank umożliwia proste drukowanie z telefonów, tabletów i laptopów. Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint.
Łatwa obsługa dzięki specjalnej konstrukcji
Drukarka EcoTank jest jeszcze bardziej kompaktowa i łatwiejsza w obsłudze niż dotychczas. Pojemniki znajdują się z przodu, dzięki czemu ich napełnianie nie jest kłopotliwe, a butelki zostały zaprojektowane tak, by dany kolor dało się włożyć tylko w przeznaczone dla niego miejsce. Na wyświetlaczu z przodu widoczny jest też poziom atramentu, można więc łatwo sprawdzić, kiedy należy go uzupełnić.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epson |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | L14150 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8, Windows Server 2016 |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Waga | 9.7 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 38 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 24 |
| Podajnik papieru | 250 Arkusze w standardzie |
| Informacje o gwarancji | 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 50.000 Strony |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Parametry skanowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 245 |
| Szerokość | 498 |
| Głębokość | 358 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | A4, DL 110 x 220 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 445 x 570 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |