Drukarka HL-1223WE mono USB/WiFi/20ppm
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
HL-1223WE
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
Drukarka HL-1223WE mono USB/WiFi/20ppm
Niezależnie od tego, czy korzystasz z niej w domu czy w biurze, kompaktową drukarkę HL-1223WE możesz ustawić w dogodnym dla siebie miejscu. Dodatkowo, możesz wyeliminować potrzebę używania kabli i połączyć się z nią bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu. W zestawie z modelem HL-1223WE znajduje się pojemny toner o wydajności do 1500 stron. Niski koszt wydruku pojedynczej strony oraz wydruki w bardzo dobrej jakości to idealne połączenie funkcji jakich możesz oczekiwać od drukarki laserowej z serii TonerBenefit.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 310 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Brother |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | HL-1223WE |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 65 |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 |
| Język drukarki | GDI |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Waga | 4.6 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 |
| Zainstalowana pamięć | 32 |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Informacje o gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Procesor drukarki | ARM9 200MHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu, Dysk z oprogramowaniem, Materiały eksploatacyjne, Karta gwarancyjna, Przewodnik szybkiej instalacji |
| Wysokość | 238 |
| Szerokość | 340 |
| Głębokość | 189 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | A4 |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |